• Detail firmy

VÝŠKOVÉ PRÁCE HAVÍŘOV, s.r.o.

Základní popis

Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky,průmyslové nátěry ocelových konstrukcí,technologických zařízení,protipožární nátěry,čištění,mytí výškových budov,opravy a nátěry fasád a opláštění,malby,demolice,montáže a další služby nejen ve výškách.

Adresa

Komorní Lhotka 256
739 53 Komorní Lhotka

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64611817
DIČ:  CZ64611817

Výrobky, činnosti

Výškové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 410 076
E-mail: vp.havirov@volny.cz

Kontaktní osoba

Martin Fujtík - Jednatel

Mobil: +420 724 781 579
E-mail: vp.havirov@volny.cz
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.