• Detail firmy

Peter Röttig

Základní popis

Zabýváme se elektromontáží nízkého i vysokého napětí do 35 kV, měřením a regulací, aplikací a servisem průmyslových automatizovaných systémů.

Adresa

Zubrnice 62
403 23 Velké Březno

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16435397
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Zabýváme se elektromontáží nízkého i vysokého napětí do 35 kV, měřením a regulací, aplikací a servisem průmyslových automatizovaných systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 228 410
Mobil: +420 604 388 095

Kontaktní osoba

Peter Röttig - Majitel

Mobil: +420 603 465 713
E-mail: info@rottig.cz
WWW: www.sweb.cz/rottig
Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.