• Detail firmy

SBA BOHEMIA s. r. o.

Základní popis

Prodej materiálů a technologií pro výrobu reklamy, především fólií, plastových desek a materiálů pro digitální tvorbu.

Adresa

V mokřinách 283/8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25087576

Výrobky, činnosti

Prodej materiálů a technologií pro výrobu reklamy

především fólií, plastových desek a materiálů pro digitální tvorbu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 729 469
Mobil: +420 724 047 571
Fax: +420 241 729 469
E-mail: sbacz@volny.cz
WWW: www.sba.cz

Kontaktní osoba

. Hercík

Vladislav Beran - Jednatel

Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.