• Detail firmy

ECONOMIE CZ, a. s.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence či zprostředkovatelských služeb v oblasti pojišťovnictví. Provádění veřejných dražeb.

Adresa

Havířská 346/100
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25408208

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence či zprostředkovatelských služeb v oblasti pojišťovnictví. Provádění veřejných dražeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 668 120
E-mail: info@ekonomie-cz.as
WWW: www.ekonomie-cz.as

Kontaktní osoba

Luboš Mareček - Jednatel

Bc. Petr Douša

Telefon: +420 475 668 132

Ing. František Vaculík - Jednatel

Další firmy v oboru

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.