• Detail firmy

Josef Maruš, JM - SERVIS

Základní popis

Mechanické zabezpečení objektů. Výroba, prodej, montáž, servis: dveře - bezpečnostní, protipožární a speciální, mříže - pevné, kované, nůžkové a rolovací, trezory, zámky, bezpečnostní folie, lehké stavební konstrukce. Zámečnická havarijní služba.

Adresa

Revoluční 960/52
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64376729

Výrobky, činnosti

Trezory a prostorově zabezpečovací zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 263 990
Mobil: +420 602 413 711

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Fire Conn, s.r.o.

Specializujeme se na protipožární ochranu. Nabízíme PCO pro hasičské záchranné vozy a trezor na objektové klíče. Poskytujeme přímé připojení na službu PCO HZS formou komplexní dodávky. V oblasti požární ochrany provádíme posouzení požární bezpečnosti, posouzení požárního rizika, požární dozor a poradenskou činnost. Také nabízíme zabezpečovací technikou formou komplexní dodávky.

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.