• Detail firmy

MC VELOX Praha, s.r.o.

Základní popis

Stavíme nízkoenergetické domy na klíč, dodáváme protihlukové stěny (PHS) VELOX i mobilní. To je ztracené bednění pro stavbu rodinných a bytových domů. Pro stavbu RD zajišťujeme projekt, inženýrskou činnost, technický dozor, kolaudaci.

Adresa

Na výsledku II /6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25655728

Výrobky, činnosti

Projektování průmyslových a inženýrských staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 412 871
Mobil: +420 603 272 969
Fax: +420 241 412 871
E-mail: mcvelox@iol.cz
WWW: www.mcvelox.praha.cz
Další firmy v oboru

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.