• Detail firmy

SLEZSKÁ HARMONIA s.r.o.

Základní popis

Firma Slezská Harmonia spol. s r.o. Vám nabízí široký sortiment prošívaných přikrývek, polštářů a ložního prádla pod obchodním názvem Harmonie®.

Adresa

Opavská 110
747 75 Velké Heraltice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48398047

Výrobky, činnosti

Přikrývky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 663 222
Mobil: +420 777 741 252
E-mail: info@prosivane-prikryvky.cz
WWW: www.prosivane-prikryvky.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Martiňáková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.