• Detail firmy

PK Interklima s.r.o.

Základní popis

Energetické poradenství, studie. Projekční služby v oboru vytápění. Vypracování projektových dokumentací všech stupňů pro RD, bytové domy, průmyslové objekty administrativní a jiné objekty.

Adresa

Dražkovice 108
533 33 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25278134
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Projektování plynových zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 736 226
Mobil: +420 603 945 856
Fax: +420 466 736 226
E-mail: pk-interklima@quick.cz

Kontaktní osoba

Taťána Rubešová - Jednatel

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

EWMAR Dachy - Wawrzyniak

Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní kovová střešní tašky, ocel, lichoběžníkové, šindele, dehet papír, bitumenové, vysoce kvalitní obklady, okapy a jiné systémy. Nabídka zahrnuje také špičková řešení pro obecnou konstrukci a silnici. Jedná se o alternativy k tradičnímu, často nestabilní a zastaralou technologií. Podívejte se na našich webových stránkách.