• Detail firmy

Antonín C i m a l a , spol. s r.o.

Základní popis

Obchodní centrum CIMALA.Maloobchod, prodej: -kuchyňské potřeby -sklo, porcelán -metrový textil (látky, metráž) -dámské, pánské oděvy a konfekce -obuv, kožené zboží -dárková síň* (DIA* potraviny).

Adresa

Pospíšilova 836
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41085035
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Domácí potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 614 133
Telefon: +420 571 623 929
E-mail: cimala@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Cimala - Jednatel

Marek Cimala - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.