• Detail firmy

Ing. Roman Marek - HORIZONT

Základní popis

Betonové zboží - zámková dlažba, ekologická a chodníková dlažba, obrubníky a žlaby pro zahradu, palisády, opěrné zdi, schody a schodišťové prvky, zahradní a odvodňovací prvky. Krbové vložky. Laminované nábytkové desky, překližky a vše pro truhláře.

Adresa

Hřbitovní 3205
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12053350
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Betonové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 562 662
Telefon: +420 417 562 089
Fax: +420 417 562 089
E-mail: horizont@volny.cz
WWW: www.volny.cz/horizont

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.