• Detail firmy

SPOJMONT PLZEŇ, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost SPOJMONT PLZEŇ, spol. s r.o. nabízí dodávky a montáže pobočkových telefonních ústředen AVAYA, Panasonic a dalších výrobců ve špičkové kvalitě a konfiguraci podle přání zákazníka

Adresa

Dopravní 33
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46887156
DIČ:  138-46887156
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Digitalní telefonní ústředny

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 495 218
E-mail: spojmont@spm.cz
WWW: www.spm.cz

Kontaktní osoba

Josef Bouzek - Jednatel

Ing. Hana Simonová - Jednatel

JUDr. Pavel Simon - Jednatel

Pobočky

SPOJMONT PLZEŇ spol. s.r.o.
Lerchova 1/60
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.