• Detail firmy

Miloš Studnička - STAVOINPREGNACE

Základní popis

Hydroizolace plochých střech, generální opravy, rekonstrukce, zateplení, nátěry, terasy, balkony, klempířské a pokrývačské práce.

Adresa

Horská 1035/5
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18360491
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Hydroizolace střechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 312 499
E-mail: staimp@volny.cz

Kontaktní osoba

Miloš Studnička - Majitel

Mobil: 777 312 499
Další firmy v oboru

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.