• Detail firmy

Tomáš Láska, Jan Fantyš

Základní popis

Hydraulické briketovací lisy.Využijte našich špičkových a ověřených služeb, jejichž výsledkem budou nadčasové rekonstrukce staveb. Procesy, o které se postarají naši odborníci. Nechte náročné výstavby na nás, zkušených profesionálech.

Adresa

Ke Starému buku 273/20
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14885093
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Stavební truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 302 407
Mobil: +420 601 283 959
E-mail: lisy.falach@centrum.cz
WWW: www.falach.cz/briketovaci-lisy
Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.