• Detail firmy

Petr Fejfar - ZNAČKY Dubí

Základní popis

Výroba, prodej, pronájem, montáž dopravního značení. Nabízíme dopravní zrcadla, značky, informační tabule, příčné prahy, plotové zábrany, silniční zábradlí, závory. Zpracujeme technickou dokumentaci, podklady k trvalému i dočasnému značení. ISO 9001.

Adresa

Křižíkova 120/10
417 01 Dubí

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60231351
DIČ:  CZ5710231351
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Titan - zinkové plechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 572 085
Mobil: +420 602 233 078

Kontaktní osoba

Petr Fejfar - Majitel

Fejtarová - Majitel

Pobočky

Značky Dubí s.r.o.
Ruská 323
417 02 Bystřice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.