• Detail firmy

Wali CZ s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a osazujeme dopravní značky a svodidla NH 4, svodidlové zábradlí a silniční zábradlí. Provádíme vodorovné dopravní značení.

Adresa

Oldřichovská 15/7
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25042238
DIČ:  CZ25042238
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní značení a uzavírky

výroba a prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 434 175
Telefon: +420 412 545 212
Mobil: +420 731 155 225
E-mail: wali.cz@seznam.cz
E-mail: wali@volný.cz
WWW: wali-dopravni-znaceni.cz

Kontaktní osoba

Jiří Fliegel - Jednatel

Další firmy v oboru

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.