• Detail firmy

INEKS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka auditorských služeb a účetního a daňového poradenství.

Adresa

Povážská 358
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48207756

Výrobky, činnosti

Auditorská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 324 373
Mobil: +420 602 568 090
E-mail: ineks@quick.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Hůlka - Jednatel

Ing. Pavel Prekop - Jednatel

Mobil: +420 776 568 954
Další firmy v oboru

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.

BENE CB spol. s r.o.

Naše společnost se již několik let věnuje službám v oblasti účetnictví. Zabýváme se vedením účetnictví pro právnické a fyzické osoby, zpracováním daní a mezd. Připravíme firmy k auditu, zrekonstruujeme účetnictví a zastoupíme je při jednáních s úřady. Neváhejte nás kontaktovat. Díky mnohaletým zkušenostem zajistíme profesionální účetní servis včetně poradenství i Vám.