• Detail firmy

Vladimír Kraus - K+Kraus

Základní popis

Zajišťujeme instalace plynu a plynařské práce.

Adresa

Jeřabinova 74
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14696380
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Projektování topení, voda, plyn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 725 483
Fax: +420 371 725 483
E-mail: vladimirkraus@seznam.cz
Další firmy v oboru

C + V INSTALATÉRSKÉ PRÁCE s.r.o.

Poskytujeme veškeré služby v oblasti voda-topení-plyn-kanalizace včetně zajištění havarijního servisu. Provádíme montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení. Provozujeme specializovaný maloobchod a velkoobchod.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.