• Detail firmy

Ing. Dušan Fiedler

Základní popis

Prodej, revize a opravy hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Poskytování služeb v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce. Prodej a výměna láhví

Adresa

Poděbradova 2017/61 b
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12122505
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Opravy hasičské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 111 523
Mobil: +420 603 422 565
E-mail: sx29@centrum.cz
WWW: www.hasiciservis.euweb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Fiedler - Majitel

Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.