• Detail firmy

KOHAFLEX CZ spol. s r.o.

Základní popis

Prodej hadic, armatur, kompenzátorů a potrubních závěsů.

Adresa

Kotkova 6
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25392492

Výrobky, činnosti

Kovové hadice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 955 330
Mobil: +420 602 705 296
Fax: +420 595 955 710
E-mail: kohaflex.cz@cmail.cz
WWW: www.kohaflex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Oto Šepák - Jednatel

Ing. Lubomír Šutovský - Jednatel

Alena Tomíčková - Jednatel

E-mail: kohaflex@kohaflex.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.