• Detail firmy

EuroTec JKR s. r. o.

Základní popis

Výrobce průmyslových mycích, odmašťovacích, odlakovacích a konzervačních strojů. V nabídce jsou jak standardní stroje, tak i zákaznicky konfigurovatelné.Materiál nerez. Zařízení dodáváme na klíč. Samozřejmostí je zákaznický servis.

Adresa

Domažlická 194
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25178334
DIČ:  CZ25178334
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Odmašťování, odlakování a konzervování povrchu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 819 613
Fax: +420 377 819 615
E-mail: eurotec@eurotec-jkr.cz
WWW: www.eurotec-jkr.cz

Kontaktní osoba

Ing. Demetr GOUBEJ - Jednatel

Mobil: +420 724 071 916
E-mail: demetr.goubej@eurotec-jkr.cz
Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

HBB, s.r.o.

Naše žárová zinkovna v Bezdružicích provádí povrchovou úpravu materiálů žárovým zinkováním. Žárové zinkování realizujeme dle individuálních požadavků zákazníka a na všechny naše zakázky nabízíme záruku na jakost podle platných předpisů a technických norem. Více informací o technologii žárového zinkování včetně referencí naleznete na webových stránkách firmy.