• Detail firmy

Sericol s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem barev pro sítotisk, digitální tisk, flexotisk. Dodáváme pomocnou chemii. Servis napínání sít, míchání barev. Poradenská činnost v oblasti sítotisku. Dopravujeme zboží zdarma do 24 hodin.

Adresa

Nádražní 334
267 11 Vráž u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25720058
DIČ:  CZ2572008

Výrobky, činnosti

Sítotiskové barvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 671 535
Fax: +420 311 671 538
E-mail: sericol@iol.cz
E-mail: Vladislav.Karlach@Fujifilmsericol.com
WWW: www.sericol.com

Kontaktní osoba

Ing. Vladislav Karlach - Prokurista

Mobil: +420 602 342 757

Ing. Ivan Šlemín - Prokurista

Další firmy v oboru

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.

NANOServisCZ s.r.o.

Realizace ochrany a ošetření povrchů nanotechnologií s unikátními vlastnostmi. Ošetřujeme veškeré savé i nesavé povrchy, fasády domů, povrchy mramorů, dlažeb, hygienických místností apod. Aplikací nanotechnologií zásadně měníme vlastnosti nebezpečně kluzkých povrchů.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.