• Detail firmy

SIMAY, s. r. o.

Základní popis

SIMAY, spol. s r.o. je společnost zabývající se zakázkovou výrobou dřevěných a hliníkových vchodových dveří na vysoké úrovni. Byla založena v r. 1994, kapitál do této společnosti vložili zahraniční investoři.

Adresa

Drnkova 634
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61171484
DIČ:  CZ61171484
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba vchodových dveří

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 120 969
E-mail: simay@seznam.cz
WWW: www.simay.wbs.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Bláha - Jednatel

Mobil: +420 723 867 907
Další firmy v oboru

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.