• Detail firmy

EKOTH Plzeň, spol. s r.o.

Základní popis

podnikání v oblasti nakládání s odpady,kovoobráběčství zámečnictví

Adresa

Ovčín
338 28 Radnice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61171492
DIČ:  150-61171492

Výrobky, činnosti

podnikání v oblasti nakládání s odpady,kovoobráběč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 795 451
E-mail: volat_prosim_na_telefon@ekoth.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šmíd - Jednatel

Václav Procházka - Jednatel

Mobil: +420 728 009 530

Václav Procházka - Majitel

Telefon: +420 728 009 530
E-mail: volat_prosim_na_telefon@ekoth.cz
Další firmy v oboru

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.