• Detail firmy

Ing. Zdeněk Jonáš - KAMO

Základní popis

Divize gastro a potraviny nabízí hygienicky balený cukr, sůl, pepř a balený třtinový cukr. Individuální reklamní potisk pro hotely, restaurace, velkoobchody. Divize floristiky realizuje ucelenou řadu výrobků Floralife pro péči o řezané květiny.

Adresa

Klimentská 24/1212
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  17020409

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: +42 022 317 536
Fax: +420 222 316 803
E-mail: kamo@kamo.cz
WWW: www.kamo.cz/
Další firmy v oboru

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.