• Detail firmy

KATRES spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme sušárny řeziva a prodáváme impregnační látky na ochranu dřeva. Nabízíme prodej dřeva Meranti a ochrany zdiva proti dřevokazným houbám.

Adresa

Kolovratská 1445
251 46 Říčany u Prahy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40766373
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Impregnování dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 603 378
Telefon: +420 323 603 942
Fax: +420 353 604 112
E-mail: info@katres.cz
E-mail: praha@katres.cz
WWW: www.katres.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Kühnl - Jednatel

ing. Jiří Koukal - Jednatel

Pobočky

Remmers CZ s.r.o.
Kolovratská 1445
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.