• Detail firmy

STUDIO ZAHRADY s.r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace sadových úprav i veřejných zelení - výsadba zeleně, instalace zavlažovacího systému a další úpravy zahrad

Adresa

Librantice 154
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25916602
DIČ:  228-25916602

Výrobky, činnosti

Rostlinné zahrady

Návrhy a realizace sadových úprav i veřejných zelení - výsadba zeleně, instalace zavlažovacího systému a další úpravy zahrad

Kontaktní údaje

Mobil: 608 130 111
E-mail: studiozahrady@seznam.cz
WWW: www.studio-zahrady.cz

Kontaktní osoba

Petr Souček

Mobil: 608 130 111

Petra Součková

Mobil: 777 154 051

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.