• Detail firmy

Vladimír Bažata - SERVIS BV

Základní popis

Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy a mytí prosklených ploch. Nabízíme správu i údržbu nemovitostí.

Adresa

Lidická 1082
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60649348
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  70

Výrobky, činnosti

Úklidové služby - interiéry

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 815 060
E-mail: servis-bv@email.cz
WWW: www.servis-bv.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bažata - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Foist

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové práce pro firmy, ale i soukromé osoby, administrativní budovy, domácnosti. Zajišťujeme generální úklid budov, bytů, panelových domů, úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících, úklid kanceláří, ordinací, skladů a průmyslových podniků, úklid společných prostor v domech, mytí oken a výloh, čištění koberců, čalouněného nábytku a mnoho dalšího.

Jan Strouhal - podlahové centrum

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny - plovoucí podlahy, vinylové a korkové podlahy, koberce a PVC. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin, čištění koberců a čalouněného nábytku, renovaci parket a další služby. Naleznete nás nedaleko Jindřichova Hradce.

Jitka Danyiová - úklid Dačice

Naše firma se specializuje na čištění koberců a čalounění. Dále zajišťujeme úklidové služby na klíč - uklízíme firemní prostory i domácnosti do 50-ti km od Dačic. Provádíme rovněž mytí a čištění interiérů a exteriérů vozidel, a to suchou i mokrou cestou, nebo čištění wapkou. Úklidovými službami se zabýváme již 10 let. Svou práci odvádíme pečlivě a spolehlivě, máme řadu spokojených zákazníků.