• Detail firmy

COMPUTER SVOBODA , spol. s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti informačních technologií a telekomunikací. Prodej hardware, software, spotřebního zboží.

Adresa

Perucká 2522/1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48586056
DIČ:  CZ48586056
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Školení pro práci s počítačem

vl. učebna, šk. internet, technické vybavení, zaj. techn. servisu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 829 101
Telefon: +420 284 821 781
E-mail: cosv@cosv.cz
WWW: www.cosv.cz
Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.