• Detail firmy

ETRANS SPOL.S R.O.

Adresa

Okrouhlice 187
582 31 Okrouhlice

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42194423
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Mezinárodní nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 489 290
Mobil: +420 602 419 541
Fax: +420 569 489 290
E-mail: etrans@iol.cz
WWW: www.etrans.axis4.cz

Kontaktní osoba

Bartoň - Majitel

Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.