• Detail firmy

T & F CONSULTING s.r.o.

Základní popis

Společnost T&F Consulting poskytuje služby v oblasti zpracování účetnictví, vedení mzdové agendy podnikatelů, zpracování daňových přiznání a poskytování daňového a ekonomického poradenství.

Adresa

Jizerská 383/42
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64048225

Výrobky, činnosti

Služby

Vedení účetnictví, jednoduché, podvojné, vedení mzdové evidence, daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, finanční a organizační poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 102 454
Telefon: +420 485 106 487

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Jiránek - Jednatel

Mobil: +420 736 629 625
E-mail: paveljiranek@tfclbc.cz

David Grůša - Jednatel

Mobil: +420 736 629 627
E-mail: davidgrusa@tfclbc.cz
Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.