• Detail firmy

Ing. Milada Hesterini

Základní popis

Daňový poradce vede účetnictví, poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Zdarma software pro nahlížení do Vašeho účetnictví.

Adresa

Rooseveltova 296
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49092707
DIČ:  CZ6056161716
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví, účetní poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 111 031
Mobil: +420 739 555 084
Fax: +420 476 111 031
E-mail: poradce@kvalitni-ucetnictvi.cz
WWW: www.kvalitni-ucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milada Hesterini - Majitel

Další firmy v oboru

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.