• Detail firmy

SKM spol. s r.o.

Základní popis

Výkup a zpracování kovového odpadu.

Adresa

Hasičská 2629
756 64 Rožnov pod Radhoštěm 3

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44739940
DIČ:  CZ44739940

Výrobky, činnosti

Výkup odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 844 237
Fax: +420 571 603 263
E-mail: skm@iol.cz
E-mail: skm@cmail.cz
WWW: www.skm-roznov.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kopecký - Jednatel

Telefon: +420 571 843 263
E-mail: skm@iol.cz

Ing. Eva Kopecká - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.