• Detail firmy

CLEANTEAM BOHEMIA spol. s r.o.

Základní popis

Dovozce a distributor čisticích prostředků Tarco. Čisticí prostředky na mytí podlah, lešticí prostředky, vosky na podlahy, autokosmetika, mycí pasty na ruce, prostředky na mytí nádobí, dezinfekce, mycí prostředky na sanitární zařízení.

Adresa

Pod Višňovkou 1662/21
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62581503
DIČ:  CZ62581503
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Dezinfekce

- dezinfekce pro potravinářství a hotely - dezinfekce pro nemocnice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 416 789
Fax: +420 241 410 935
E-mail: info@cleanteam.cz
WWW: www.cleanteam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Hana Fléglová - Jednatel

Mobil: +420 603 158 240
Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.