• Detail firmy

PRONTO STAVBA s.r.o.

Základní popis

Jako stavební dodavatelská firma se specializujeme na provádění, rekonstrukce a opravy dopravních staveb a staveb s nimi souvisejících. Jená se především o stavby silničních mostů a komunikací, chodníků, parkovišť ....

Adresa

Bivojova 11
701 00 Ostrava 1

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00030872
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  16000000

Výrobky, činnosti

Dřevěná okna a součástky dřevěných oken

Kontaktní údaje

Telefon: 596 614 050
Mobil: 602 544 135
Fax: +420 568 450 423
E-mail: prontoova@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Jan Seifert - Jednatel

Pobočky

PRONTO STAVBA,ODŠTĚPNÝ ZÁVOD JEMNICE
Palackého 770
675 31 Jemnice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.