• Detail firmy

EVA TOUR s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní nabídku v oblasti cestovního ruchu včetně profesionálního poradenství.

Adresa

Sokolovská 180
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64572251
  • Služby

Výrobky, činnosti

Cestovní kancelář

Postytování služeb pro kolektivní i individuální cestování, letenka, hotel, dovolená, pobyt, školení, seminář, služební cesta, cestovní pojištění.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 826 625
Telefon: +420 284 826 641
E-mail: evatour@evatour.cz
E-mail: www.evatour.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eva Kazdová - Majitel

Telefon: +420 604 204 895
Další firmy v oboru

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

CESTOVNÍ AGENTURA GLOBUSTRAVEL.CZ

Nabízíme internetový a kamenný prodej zájezdů. Specializujeme se na přípravu nabídek, hlavně námi navštívených kapacit a hotelů, kde byli naši zákazníci spokojeni. Navštívili jsme za 10 let téměř všechny destinace Egypt, Kypr, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Madeiru, Spojené Arabské Emiráty a Thajsko. V každé zemi jsme viděli minimálně 30 hotelů a známe hotely detailně.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.