• Detail firmy

D+M INTERIER s.r.o.

Základní popis

Provádění rekonstrukcí podkroví a koupelen. Vybavení interiérů na klíč. Nabídka podlahářských, malířských a truhlářských prací.

Adresa

Kotkova 3
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25201514
DIČ:  138-25201514
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Stropní kazety

tapety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 326 726
Mobil: +420 603 533 356
Fax: +420 377 326 726
E-mail: dm-interier@iol.cz
WWW: www.dminterier.cz

Kontaktní osoba

Libor Málek - Jednatel

E-mail: malek@dminterier.cz

Roman Duchoň - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.