• Detail firmy

Ing. Josef Blažek

Základní popis

Zpracování grafických návrhů a výroba reklamy. Nabídka účetních služeb a finančního poradenství. Pískování a gravírování skla. Výroba medailí.

Adresa

Maršovice 10
468 01 Maršovice

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15685233
DIČ:  CZ5805051516

Výrobky, činnosti

Bižuterie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 302 012
E-mail: blazek.jbc@o2active.cz
WWW: josefblazek.eu

Kontaktní osoba

ing. Josef Blažek - Majitel

Mobil: 723 416 464
Další firmy v oboru

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.