• Detail firmy

RATIO Plus, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence a mezd pro malé i velké organizace.

Adresa

Táborská 17
301 41 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00670201
DIČ:  CZ00670201
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 440 580
Mobil: +420 776 041 666
E-mail: ratioplus@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.