• Detail firmy

Zdeněk Ladman - BEZPEČNOSTNĚ TECHNICKÁ SLUŽBA

Adresa

Za Stodolami 561
439 81 Kryry

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15691799

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 216 685
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

ERZetKa CZ s.r.o.

Online prodej a kamenná prodejna pracovních oděvů, pracovní obuvi, ochranných pracovních pomůcek, motorkářských oděvů a doplňků. Zabýváme se také zakázkovou výrobou osobních ochranných pracovních pomůcek a vyšívání log a potisků dle Vašich požadavků. Naše pracovní oděvy a ochranné pomůcky disponují ověřenou kvalitou a věříme, že s nimi budete spokojeni.