• Detail firmy

DESTRUKCE Třebíč, s.r.o.

Adresa

Valeč u Hrotovic 81
675 53 Valeč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25555596
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Trhací práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 840 417
Telefon: +420 568 863 181
Mobil: +420 602 542 288

Kontaktní osoba

Ing. Krejčíř - Majitel

Solař - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.