• Detail firmy

VELOX MIKULOV s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž nosných konstrukčních stěn a stropů domů, bytových a průmyslových objektů. Stavíme pasivní a nízkoenergetické domy, ekologické domy. Řešíme bytovou výstavbu i rodinné domy (ekodomy) s výhodou úspory až 40 % za vytápění.

Adresa

Brněnská 32
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26219930

Výrobky, činnosti

Střešní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 511 794
Mobil: +420 603 230 631
Mobil: +420 603 218 920
Fax: +420 519 511 794
E-mail: velox@veloxmikulov.cz
WWW: www.veloxmikulov.cz

Kontaktní osoba

Milan Richter - Jednatel

Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.