• Detail firmy

Zásobování a.s.

Základní popis

poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software, zpracování dat, služby databank, správa sítí.Dodáváme elektrospotřebiče, průmyslové zboží, nářadí a domácí potřeby obchodníkům, prodejnám, živnostníkům i obchodním řetězcům.

Adresa

Chloumecká 3376
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46354221

Výrobky, činnosti

Velkoobchod elektro, elektroinstalační materiál

poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software, zpracování dat, služby databank, správa sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 646 111
Fax: +420 315 646 197

Kontaktní osoba

Milan Mlejnecký - Předseda představenstva

Ladislav Stejskal

Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.