• Detail firmy

Zásobování a.s.

Základní popis

poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software, zpracování dat, služby databank, správa sítí.Dodáváme elektrospotřebiče, průmyslové zboží, nářadí a domácí potřeby obchodníkům, prodejnám, živnostníkům i obchodním řetězcům.

Adresa

Chloumecká 3376
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46354221

Výrobky, činnosti

Velkoobchod elektro, elektroinstalační materiál

poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software, zpracování dat, služby databank, správa sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 646 111
Fax: +420 315 646 197

Kontaktní osoba

Milan Mlejnecký - Předseda představenstva

Ladislav Stejskal

Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.