• Detail firmy

TRIBAP s.r.o.

Základní popis

Poradenství v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a ekologie.

Adresa

Pekárenská 24
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27266311
DIČ:  CZ27266311
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  3
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnost práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 702 795
Mobil: +420 604 888 820
Fax: +420 476 105 507
E-mail: tribap@tribap.cz
WWW: www.tribap.cz

Kontaktní osoba

ing. Ludmila Křížová - Majitel

Další firmy v oboru

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.