• Detail firmy

PEKSTRA spol. s r. o.

Základní popis

Náš výrobní program tvoří výroba balkonů, eurooken, výroba nábytku a práce s nerezem. Specializujeme se především na komplexní dodávky a servis spojený s výrobou a instalací balkonů v panelových domech. Využíváme moderní technologie ve výrobě.

Adresa

Rybářská 996
379 01 Třeboň

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14501881
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: info@p eks tra .cz
Telefon: +420 384 721 199
Fax: +420 384 721 199
WWW: www.pekstra.cz

Kontaktní osoba

Pavel Krška - Jednatel

Mobil: +420 605 153 700
Další firmy v oboru

Radek Zavadil - Kovovýroba

Specializujeme se na výrobu komínů, kouřovodů a příslušenství. Kompletní sortiment produktů naleznete v našem e-shopu. V kooperaci vyrábíme svařence na lineárních a rotačních svařovacích automatech.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.