• Detail firmy

DÁTÁ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kameny do zahrady či grilovací, zahradní a přírodní kameny. Provádíme kamenné i venkovní obklady či šlapáky.

Adresa

K chmelnici 2493/5
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60487160
DIČ:  003-60487160
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Dárkové předměty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 258 814
WWW: www.data.nestor.cz

Kontaktní osoba

Dr. Govind Sahai Rajpoot, Ph.D. - Jednatel

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.