• Detail firmy

HEUS s. r. o.

Základní popis

Maloobchodní i velkoobchodní prodej a servis projektorů, dataprojektorů pro prezentace, videoprojektorů pro domácí kino, projekčních pláten.

Adresa

náměstí Svobody 10
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25846604
DIČ:  cz25846604
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Video projektory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 430 987
Mobil: +420 602 529 589
Fax: +420 583 453 197
E-mail: info@videoprojektory.cz
WWW: www.videoprojektory.cz

Kontaktní osoba

ANTONÍN NAVRÁTIL - Jednatel

Pobočky

HEUS s.r.o.
Přichystalova 87
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!