• Detail firmy

FOREST-SERVIS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme mezinárodní kamionovou dopravu, provádíme servis nákladních a osobních vozidel. Prodej a servis lesní a zemědělské techniky.

Adresa

Zámecká 7
582 91 Světlá nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60110309
DIČ:  CZ60110309
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Oprava strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 452 143
Fax: +420 569 452 144
WWW: www.forestservis.cz

Kontaktní osoba

Viktor Titěra - Jednatel

Mobil: +420 731 439 594
Další firmy v oboru

LUME Servis - Stroje pro zemědělství s.r.o.

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

LUME Servis - Obchod - Služby pro zemědělství s.r.o.

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.