• Detail firmy

Severočeské komunální služby s.r.o.

Základní popis

Nabízíme sběr, svoz, přepravu, zpracování a odstraňování odpadů. Poskytujeme technické služby. Zajišťujeme facility management.

Adresa

Smetanova 89
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62738542
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odpadové hospodářství - zneškodňování odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 312 403
Telefon: +420 483 312 404
Fax: +420 483 312 404
E-mail: sks@mariuspedersen.cz
WWW: www.mariuspedersen.cz

Kontaktní osoba

Michal Plíšek - Jednatel

André Jakubička - Jednatel

Mgr. Petr Karásek - Jednatel

Ing. Rudolf Pilecký - Jednatel

Další firmy v oboru

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

Rumpold 01 Vodňany, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřujeme se na svoz a likvidaci odpadů, odstraňujeme i nebezpečné a infekční odpady. Likvidujeme eternit, lepenku, asfalt. Nabízíme technická řešení, která 100% splňují všechny legislativní předpisy v dané oblasti a zároveň jsou pro klienta ekonomicky výhodná. Naše motto je: "Čistě a jistě".