• Detail firmy

ELITEX Nepomuk a.s.

Základní popis

Podnik se zabývá strojírenskou výrobou. K dispozici má kompletní vybavení pro plechové obrábění, svařování, laserové řezání, třískové obrábění, lakování a montáž, včetně elektromontáže a vyvažování. Podnik se zabývá strojírenskou výrobou.

Adresa

Železniční 119
335 01 Nepomuk

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25212567

Výrobky, činnosti

Strojírenství - zakázková výroba

Kontaktní údaje

Telefon: 371 591 111
E-mail: vedeni@elitexnepomuk.cz
WWW: www.elitexnepomuk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Kotrba - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.