• Detail firmy

Dovín, s.r.o.

Základní popis

Výroba a svařování lehkých konstrukcí a plechových a hliníkových součástí. Výroba a prodej hliníkových lešení a střešních žebříků.

Adresa

Chlumy 58
335 01 Chlumy

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46887814

Výrobky, činnosti

Výroba hliníkového lešení a teleskopických žebříků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 580 309
Mobil: +420 602 260 723
Fax: +420 371 591 627
E-mail: dovin@quick.cz
E-mail: dovin@quick.cz
WWW: home.tiscali.cz/dovin

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Dovín - Jednatel

Telefon: 602 260 723
E-mail: dovin@quick.cz
Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.